Adres

Merkez Mh. Salihpaşa Cd. Şirinler Sk. No:5/A Gaziosmanpaşa/İstanbul

Telefon/Faks

0212 616 16 66
0212 614 38 42

HP CF252XM (410X) CAMGOBEGI/MACENTA/SARI 3LU YUKSEK KAPASITELI TONER 5.000 SAYFA

http://www.hpistanbul.net

HP CF252XM (410X) CAMGOBEGI/MACENTA/SARI 3LU YUKSEK KAPASITELI TONER 5.000 SAYFA 560 $+KDV

HP CF252XM (410X) CAMGOBEGI/MACENTA/SARI 3LU YUKSEK KAPASITELI TONER 5.000 SAYFA

HP CF252XM (410X) CAMGOBEGI/MACENTA/SARI 3LU YUKSEK KAPASITELI TONER 5.000 SAYFA

Genel Bakış

JetIntelligence özelliğine sahip Orijinal HP Yüksek Kapasiteli Toner kartuşlarının hızla daha fazla sayfanın1yanı sıra uygun fiyatlı, yüksek kapasiteli seçenekler2 sunacağından ve rakiplerinde olmayan sahteciliği önleme teknolojisiyle HP renkli kalitesini sağlayacağından emin olabilirsiniz.

Özellikler

Kartuşunuzdan daha fazlasını elde edin.1 JetIntelligence özelliğine sahip düşük maliyetli Orijinal HP Yüksek Kapasiteli Toner kartuşları her zamankinden daha fazla sayfa sunar.1 Toner düzeylerinin akıllı bir şekilde takip edilmesine güvenerek daha seyrek toner değiştirebilirsiniz.3

HP yazıcınızın veya MFP'nizin çalışmak için üretildiği hızlarda tutarlı ve profesyonel kalitede belgeler basın. JetIntelligence özelliğine sahip Orijinal HP Yüksek Kapasiteli Toner kartuşları yazıcınızın yüksek hızlı performansına ayak uydurur ve istediğiniz sonuçları sağlar.

HP’nin özel sahteciliği önleme teknolojisi sayesinde işletmenizi sahte kartuşlardan koruyun. Yalnızca Orijinal HP politikaları ve kartuş koruma sayesinde HP LaserJet yazıcılarınız ve MFP’leriniz için iş maliyetlerinizi yönetin ve kalite standartlarınızı koruyun.

HP yazıcınızdan veya MFP'nizden daha fazla yüksek kaliteli sayfa elde edin1 JetIntelligence özelliğine sahip Orijinal HP Yüksek Kapasiteli Toner kartuşları tutarlı sonuçlar için yazıcınızın yüksek hızlı performansına ayak uydurur. Yazıcınızın en iyi performansı göstermesi için Orijinal HP tonerleri tercih edin.

Belirtimler

 

Baskı sarf malzemelerinin rengi

Mavi, Kırmızı, Sarı

Baskı teknolojisi

Lazer

Baskı kapasitesi (renkli)

Kartuş başına: 5.000 sayfa